Vítá Vás

KOVÁRNA NA BAZARU

Rezervacija

Možete naručiti za van ili s dostavom | Ostrava - Zábřeh

Provedite večer kod nas uz raznovrsnu kuhinju sa svim njezinim nijansama. Naš restoran KOVÁRNA NA BAZARU ispunjava sve vaše želje – ukusna jela i ugodna okolina zasigurno će vas oduševeti. Tijekom sunčanih dana možete se opuštati na našoj terasi. Kada sljedeći val vrućine naiđe, slobodno dođite kod nas: rashladite se i malo odmorite u našim klimatiziranim prostorijama.

Top restoran s WIFi-jem

Naša prvorazredna kuhinja razmazit će vas ogromnom ponudom ukusnih jela i pića. Nudimo vam besplatni WiFi kako biste uvijek bili u toku.

Posebno praktično zahvaljujući našim uslugama dostava

Iskoristite naša besplatna parkirna mjesta za naše goste. Vrlo nam je drago da možemo poželjeti dobrodošlicu baš svima. Stoga imamo prilaz bez prepreka. Jednostavno rezervirajte stol kod nas. Rado ćemo vas ugostiti u našim ambijentalnim prostorijama. Kontaktirajte nas – putem e-pošte na bazar@startronic.cz ili telefonom na broj +420734412629. Kao način plaćanja nudimo plaćanje Mastercard karticom, debitnom karticom, Maestro karticom, beskontaktnim plaćanjem, Apple Pay-om, VISA karticom ili bonom ticket ili plaćanjem gotovinom. Uživajte u svojim obrocima jednostavno kod kuće: Rado ćemo vam dostaviti vaša jela na odabranu destinaciju ili vam ponuditi da ih ponesete sa sobom. Zanimaju vas usluge cateringa? Onda nas direktno kontaktirajte. Ako ste zainteresirani, svoj privatni događaj možete ga održati i na našoj lokaciji. Svadba iz snova u luksuznom ambijentu – spremni smo i za velike događaje i predano ćemo vam pomoći oko organizacije vašeg velikog dana. Radimo svakim danom.

Lokacije

Prikaži kartu

Vaša IP adresa poslat će se u Google Maps.

JUGOSLÁVSKÁ 38, 700 30 Ostrava - Zábřeh, Češka Republika

Napravite svoju rezervaciju

+420734412629

Pošaljite zahtjev za rezervacijom s pomoću priloženog obrasca i javit ćemo vam se što prije.

Unesite ime.
Unesite adresu e-pošte. Unesite valjanu adresu e-pošte
Unesite broj telefona. Upišite valjani broj telefona
Upišite željeni datum.
Upišite željeno vrijeme.
Upišite broj osoba.
Unesite poruku.
Vaš je zahtjev za rezervacijom poslan. Uskoro ćemo vam se javiti s povratnom informacijom.
Zahtjev za rezervacijom nije uspješno poslan.

Naše radno vrijeme

Ponedjeljak
11:00 – 23:00
Utorak
11:00 – 23:00
Srijeda
11:00 – 23:00
Četvrtak
11:00 – 23:00
Petak
11:00 – 00:00
Subota
11:00 – 00:00
Nedjelja
11:00 – 22:00

Dostupne mogućnosti plaćanja

O nama

Stylová pivnice a restaurace

Stylová pivnice a restaurace

Stylová pivnice a restaurace s dlouholetou tradicí, zrekonstruovanými prostory, které utváří příjemně útulné prostředí u špičkového tankového piva.
🍻 Tankové pivo 🍻

🍻 Tankové pivo 🍻

Pivo z tanku nám umožňuje podávat tzv. nepasterizované pivo, které má ten správný říz a není nijak zvětralé ani přesycené, neboť od jeho cesty z pivovaru k hostovi na stůl nedochází k žádnému styku se vzduchem, či jiným plynem
🏒 Sportovní přenosy 🏒

🏒 Sportovní přenosy 🏒

Díky svému umístění blízko Ostravar arény se stala místem setkání všech sportovních fanoušků, kteří zde mohou sledovat sportovní přenosy na televizních obrazovkách a dát si k tomu nějakou pořádnou kovářskou baštu a perfektně připravené pivo z tanku.
🎯Přijďte si zahrát šipky🎯

🎯Přijďte si zahrát šipky🎯

Nesledujte sport jenom na televizi. U nás si můžete také zahrát šipky 🎯 a předvést co ve Vás je!
☀️ Venkovní zahrádka ☀️

☀️ Venkovní zahrádka ☀️

Bazar nabízí klimatizované vnitřní prostory a zároveň krytou venkovní zahrádku, kde si můžete posedět s přáteli a dát si dobré pivko 🍻
Jídlo s sebou nebo až k Vám do domu

Jídlo s sebou nebo až k Vám do domu

Naše prostory nabízíme také k pronájmu pro pořádání soukromých či firemních akcí, popřípadě svatební hostiny. Námi nabízené jídla si můžete telefonicky objednat na čísle +420 734 412 629 a vyzvednout osobně, popřípadě si jídlo můžete nechat dovézt až k Vám domů.
❗️ Online objednávky zde ❗️
Catering bez starostí

Catering bez starostí

Plánujete oslavu a veškeré starosti byste chtěli přenechat na někoho jiného? U nás jsme Vám schopni připravit občerstvení v podobě rautu anebo švédských stolů. Pakliže oslavu plánujete na jiném místě, než je naše provozovna, tak se nemusíte obávat, protože catering Vám dokážeme připravit, kdekoliv si řeknete. Pro více informací kontaktujte naši obsluhu nebo e-mailem na catering@startronic.cz

Naše usluge

Sve na jednom mjestu

Pošaljite nam poruku

Unesite ime.
Unesite adresu e-pošte. Unesite valjanu adresu e-pošte
Unesite broj telefona. Upišite valjani broj telefona
Unesite predmet.
Unesite poruku.
Vaša je poruka poslana. Uskoro ćemo vam se javiti s povratnom informacijom.
Poruka nije uspješno poslana.
Twitter_Logo_Blue